Jak pracujeme

         

  

Informativní schůzka

Pokud zatím pouze uvažujete o kuchyni, vestavěné skříni, ložnici, dětském pokoji nebo jiném nábytku, zastavte se u nás. Při cca hodinové informační schůzce Vám rádi zodpovíme dotazy, řekneme, co je důležité a na co se máte zaměřit.  Seznámíme Vás s materiály, kováním a trendy. V případě Vašeho zájmu, zdravotního omezení, může schůzka proběhnout po předchozí domluvě i v pohodlí Vašeho domova.

Fáze 1 - Konzultace, návrh, rozpočet

Ideální je čas před započetím stavby nebo stavebních úprav a to z důvodu přípravy instalací dle realizované kuchyně a dalšího nábytku.
Při první konzultaci na základě dodaných podkladů (půdorys prostoru, orientační rozměry stávajících instalací, hrubý náčrt prostoru, fotografie) a Vašich představ navrhneme základní dispozici uspořádání kuchyně, nábytku. Doporučíme materiály, kování a navrhneme praktická řešení.
Seznámíme Vás s novými trendy. Na základě těchto informací vypracujeme pro Vaši lepší představu vizualizaci a rozpočet s předpokládaným termínem realizace.
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme e-mailem nebo na další schůzce.

Fáze 2 - Zaměření, výkresová dokumentace, objednávka

Po Vašem odsouhlasení realizace následuje zaměření na místě. Před zaměřením dochází k úhradě zálohy za projekci nábytku a zaměření a to ve výši 10% z celkové ceny díla.
Na základě zaměření je zhotovena výkresová dokumentace skříněk a sestav. Výkresová dokumentace je zaslána na e-mail k Vašim připomínkám. Na základě Vašich připomínek sdělených při osobní schůzce nebo zaslaných e-mailem je zhotovena konečná výkresová dokumentace, která slouží jako podklad pro objednávku a jako výrobní dokumentace pro výrobu Vašeho nábytku. Zároveň je upřesněn termín montáže.
Výroba nábytku následuje po podpisu objednávky a zaplacení zálohy do 60% z celkové ceny realizace. Termín montáže je platný po úhradě zálohy, dle dohodnutých podmínek v objednávce nebo smlouvě o dílo.

Fáze 3 -Výroba a montáž

Průběh výroby je možno sledovat na základě informačních e-mailů, fotek.
Dále je možno navštívit výrobu a podívat se na stupeň rozpracovanosti realizovaného nábytku.
Montáž nábytku ve smluveném termínu začíná po zaplacení 30% z celkové částky před samotnou montáží.
Standardní doba montáže např. kuchyně je 1 - 2dny, vestavěné skříně 1 den. S dobou montáže Vašeho nábytku jste seznámení ve fázi č. 2. Doba montáže se může lišit na základě připravenosti prostoru kde bude nábytek realizován.
Po montáži nábytku následuje společná kontrola kvality dodaného díla dle výkresové dokumentace a převzetí na základě předávacího protokolu a úhrada doplatku.
Součástí je seznámení s údržbou, ošetřováním a seřizováním nábytku.

Doplňkové služby

Pozáruční servis námi vyráběného nábytku.
Návrh bytové designérky.
Stavební a instalační (elektro - vodo - topo) práce se zkušenými řemeslníky.