Akce

Akční nabídka dřezů a baterií Franke 2021/22
28.5.2021
Akční nabídka dřezů a baterií Franke 2021/22

Vážení zákazníci, s potěšením Vám představujeme novou kolekci akčních dřezů, baterií a odsavačů FRANKE pro rok 2021/2022. Katalog akčních setů FRANKE je k náhledu zde.

Při realizaci kuchyně u Machálek Interiér získáte z této akční nabídky další slevu 20%.

Dárky k nákupu vestavných spotřebičů
14.5.2021
Dárky k nákupu vestavných spotřebičů

Vybavte si u Machálek Interiér Vaši novou kuchyni spotřebiči GORENJE a vyberte si sami svého pomocníka do domácnosti ZDARMA v hodnotě až 3.990,- Kč. 

Kuchyň musí obsahovat vestavnou troubu, varnou desku a minimálně další tři spotřebiče z kategorie vestavné chladničky nebo mrazničky, myčky nádobí, odsavače par a vestavné mikrovlnné trouby. Více informací Vám rádi poskytneme ve studiu Machálek Interiér. Nabídka dárků zde a zde.

 

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob.

Vestavná lednice Gorenje se slevou 3.000,- Kč + dárek
15.2.2021
Vestavná lednice Gorenje se slevou 3.000,- Kč + dárek

Speciální akce na vestavnou lednici Gorenje RKI2181E1 za cenu 10.648,- Kč. Pro prvních pět kupujících ZDARMA záruka Gorenje Optimal servis 5 let v hodnotě 1.000,-.

Cena je uvedena včetně 21% DPH. V ceně není PHE poplatek 194,-. Cena je platná do vyprodání zásob.

Pro objednávku nebo v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Americké lednice se slevou 9.000,- Kč
20.1.2021
Americké lednice se slevou 9.000,- Kč

Speciální akce na americké lednice Gorenje. Do akce je zařazena lednice NRS9182VB za cenu 20.200,- Kč a NRS9182VX za cenu 19.200,- Kč. Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. V ceně není PHE poplatek 194,-. Ceny jsou platné do vyprodání zásob.

Pro objednávku nebo v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vestavné skříně s tlumeným dovřením dveří
15.11.2016
Vestavné skříně s tlumeným dovřením dveří

V dětských pokojích, ložnicích, šatnách a chodbách jsou posuvné dveře řešením pro velkorysé využití úložného prostoru skříní. Přehledný přístup k obsahu skříně, aniž by otevřené dveře zasahovaly do interiéru.

Systém tlumení zajistí pohodlné a tiché dovření posuvných dveří. U posuvných dveří s kováním zn. SENATOR nabízíme systém tlumeného dovření krajních dveří za 1,-Kč.

Ukázka funkce tlumeného dovření.

Vysoký lesk nejvyšší kvality
14.1.2015
Vysoký lesk nejvyšší kvality

SENOSAN – materiál s vrstvou akrylátu, který je ceněn pro unikátní stupeň lesku a hloubku barev. Vysoký stupeň lesku je plně srovnatelný s materiály jako sklo nebo lak té nejvyšší kvality. Výhodou akrylátu SENOSAN je odolnost proti poškrábání, vodovzdornost - hrany jsou lepeny PUR lepidlem, jednoduchá údržba. Vybírat můžete celkem z 24 barev a dřevodekorů. Dále je možné na hrany použít 3D Duo hranu. Díky vodovzdornosti doporučujeme materiál SENOSAN na přední plochy kuchyní a koupelnového nábytku. Své uplatnění nachází i na nábytku do obývacích pokojů, ložnic a dětských pokojů.

Dlouhodobě Vám tento materiál nabízíme za cenu lesklých fóliových dvířek.

Novinky

BARVA ROKU 2021
11.1.2021
BARVA ROKU 2021

Pro rok 2021 byla vybrána kombinace barev, jejichž názvy bychom přeložili jako „Dokonalá šedá“ a „Zářivě žlutá“.

Co vedlo odborníky z celého světa, aby pro nastávající rok vybrali právě tuto kombinaci?
V době přetrvávajících nejistot potřebujeme dodat odvahu, dobít energii a povzbudit. Zářivě žlutá je barva slunce – pozitivní a energická, zatímco šedá je barvou oblázků na pláži, barvou spolehlivosti, pevných základů a věčnosti. Spojení těchto barev nám dodává sílu a naději.

Zdroj: Pantone Color Institute

Myčky Gorenje 2021
23.11.2020
Myčky Gorenje 2021

Představujeme Vám nové myčky Gorenje 2021 s nižší hlučností, vyšší účinností mytí a s novými programy a funkcemi.

Vyšší účinost mytí nádobí díky novému plnohodnotnému ostřikovacímu rameni nad horní zásuvkou na příbory, upravenému sítkovému filtru a novým tvarům košů.

Nové programy: noční program s nízkou hlučností 39 dB a levnějším mytím, šetrný program pro křehké sklo, krátký program 55° pro běžně špinavé nádobí.

Funkce: ExtraDry pro lepší výsledky sušení, ExtraHygiena – proces napodobující sterilizaci, SelfClean pro čistou myčku bez práce a vždy perfektní výsledky mytí.

Na základě našich zkušeností doporučujeme z nových myček Gorenje model GV672C62 s nízkou spotřebou vody 6,9 l a nízkou hlučností 39dB nebo model GV671C60. Obě myčky mají invertorový motor na který výrobce poskytuje záruka 10 let (po registraci na stránkách výrobce).

Materiály s antibakteriálními vlastnostmi
11.9.2020
Materiály s antibakteriálními vlastnostmi

Produkty EGGER Feelwod, které používáme při výrobě kuchyní a nábytku, mají antibakteriální vlastnosti povrchu.

Na hygienicky uzavřených površích produktů z EGGER kolekce dekorativních materiálů se během 24 hodin sníží množství bakterií a choroboplodných zárodků až o 99,9 %. Tato vlastnost brání rovněž jejich šíření. Díky tomu jsou naše výrobky zvlášť vhodné všude tam, kde je třeba dodržovat specifické hygienické požadavky.

Název Feelwood naznačuje vizuální a smyslový zážitek, a tím také výraznou přidanou hodnotu produktu. Díky dokonalé synchronizaci povrchové struktury s obrazem dekoru vypadají povrchy Feelwood téměř jako dýha nebo masivní dřevo.

Prozkoumejte u Machálek Interiér unikátní vlastnosti autentických dekorů Feelwood dostupných v šesti variantách povrchových struktur a mnoha dekorových kombinacích.

CELOČALOUNĚNé (kontinentální) POSTELe, SEDAČky a MATRACe
22.5.2020
CELOČALOUNĚNé (kontinentální) POSTELe, SEDAČky a MATRACe

Představujeme vám nabídku kvalitních celočalouněných postelí, sedaček a matrací od českého výrobce UNAR. Katalog akční nabídky PRO ŽIVOT k náhledu zde.

 

 

Více informací vám rádi poskytneme na studiu Machálek Interiér.

Dekorační stěrky
28.4.2020
Dekorační stěrky

Se zvyšující se poptávkou po praktické a netradiční úpravě stěn v interiérech, zařazujeme do naší nabídky dekorační stěrky. Dekorační stěrky nabízí širokou škálu efektů a rozmanitou paletu barev a odstínů. Najdete zde imitace betonu, benátského štuku a dalších úprav.

Dekorační stěrky mají široké využití. Materiály jsou otěruvzdorné a jejich velkou předností je použití na namáhaných místech jakými jsou plochy např. za kuchyňskou linkou. Můžete s nimi zvýraznit výklenek, oživit stěnu za TV, postelí nebo stěnu na chodbě. Aplikace je možná i na náročnějších stavebních prvcích.

Přijďte na studiu Machálek Interiér ve Zlíně, rádi vám představíme všechny možnosti.

NOVÉ TVARY DVÍŘEK
16.7.2019
NOVÉ TVARY DVÍŘEK

O vzestupu obliby matných povrchů se píše často. A zrovna tak i o renesanci plasticky frézovaných dvířek. Naší reakcí na tyto trendy je zařazení do nabídky tří nových tvarů dvířek fy Trachea, určených výhradně pro matný lak.
Tvarosloví je ostřejší, dává vyniknout nejen zvolenému odstínu barvy, ale současně zdůrazňuje specifický tvar designovaný v duchu "nové klasiky“.

Tvar Q28 na pohled téměř hladká dvířka. Ovšem téměř! Uzounký obvodový rám je právě tím prvkem, který dává dvířkům nezaměnitelný, moderní a přitom nadčasový výraz.

Tvar Q29 opět zdánlivě jednoduchý tvar, kterému pečlivě volené poměry frézovaných ploch dávají nádech klasiky, ačkoli celek je fakticky velmi odlehčený a moderní.

Tvar Q49C typický zástupce "nové klasiky“. Moderní dvířka s přiznaným retro akcentem.

KOHOUTKOVÁ VODA SE PROMĚNÍ V ČISTÉ OSVĚŽENÍ
9.5.2019
KOHOUTKOVÁ VODA SE PROMĚNÍ V ČISTÉ OSVĚŽENÍ

Díky patentované filtrační technologii Franke Clear Water Capsule System se voda čistí snadněji, rychleji a spolehlivěji než kdykoliv předtím. Jedná se o jeden z nejmodernějších systémů filtrace vody na světě.

CAPSULE SYSTEM MÁ MNOHO VÝHOD:

- KOMBINACE AKTIVNÍHO UHLÍ A BIONICKÉ MEMBRÁNY

- 500 LITRŮ KOHOUTKOVÉ VODY SE PROMĚNÍ V ČISTÉ OSVĚŽENÍ

- FILTR ZACHYTÍ 99,9999 % VIRŮ A BATERIÍ, ODSTRANÍ PACHY I CHUTĚ A ZÁROVEŇ FILTRUJE

- MIKROPLASTY, PESTICIDY, REZ, SEDIMENTY, HORMONY AJ.

- SNADNÁ INSTALACE I VÝMĚNA FILTRU

- NENÍ NUTNÉ INSTALOVAT FILTRAČNÍ ZAŘÍZENÍ DO SKŘÍŇKY

- VYVINUTO A VYROBENO VE ŠVÝCARSKU

- VITAL CAPSULE FILTR SPLŇUJE PODMÍNKY EVROPSKÉHO NAŘÍZENÍ (EC) NO. 1935/2004 PRO MATERIÁLY VE STYKU S POTRAVINAMI

- POUŽITÉ POLYMEROVÉ MATERIÁLY SPLŇUJÍ PODMÍNKY EVROPSKÉHO NAŘÍZENÍ NO. 10/2011 PRO STYK S POTRAVINAMI

Více informací Vám radí poskytneme na studiu Machálek Interiér nebo navštivte stránky www.franke.cz

BUĎTE NÁROČNÍ, spotřebiče Frames by Franke
9.1.2019
BUĎTE NÁROČNÍ, spotřebiče Frames by Franke

Emocionální a společenský význam kuchyně byl inspirací pro vytvoření revolučního systému Frames by Franke. Modulový systém sestávající z několika prvků, navržených tak, aby fungovaly společně a mohly být volně kombinovány a tvořily tak harmonický celek. Každý element je krásně a funkčne navržen a lze vybrat v barvách černé nebo šampaň, efekt bude jistě nádherný. Čím více je poznáte, tím více budete rozvíjet svou kreativitu - nejprve v interiéru a pak v kulinářských dílech. Koncert v kuchyni, ve Vaší kuchyni jste dirigentem Vy.

Více informací o spotřebičích FRANKE řady FRAMES Vám rádi poskytneme ve studiu Machálek Interiér.

 

 

LESK a MAT pro náročné
9.11.2018
LESK a MAT pro náročné

Na jarním veletrhu v Milaně byly představeny trendy pro rok 2018 a roky následující. Jednou z představených novinek bylo posunutí možností lesků a matů o úroveň výš. Jednou z možností jsou celoskleněné přední plochy nábytku.

My se tohoto trendu držíme a nabízíme Vám prémiovou řadu GLAXX (lesk/mat) a FENIXX (mat).

Materiál GLAXX působí, jako by byl jeho povrch ze skla a to díky své hloubce. Jedná se o vysokopevnostní akrylát smísený se skleněným prachem. Plocha je nerozbitná a lze do ní frézovat v ploše, což rozšiřuje jeho možnosti. V nabídce jsou čtyři barevné dekory.

Dalším materiálem je FENIXX. Hluboký mat je vytvořen pomocí vrstvy odolné pryskyřice nové generace zpracované za pomocí nanotechnologie. Tím získává mimořádnou odolnost proti mechanickému a tepelnému působení (až 180°C). Povrch v hlubokém matu je příjemný na dotek, odolný proti zanechávání otisků a zejména extrémně odolný vůči mechanickému poškození. V nabídce je pět dekorů barev.

Příjďte se na novinky podívat na studio Machálek Interiér, stojí to za to.

 

 

Lapitec®, keramické pracovní desky
23.10.2018
Lapitec®, keramické pracovní desky
Keramika značky Lapitec® je 100% přírodní, plně slinutý kámen s jedinečnou samočistící schopností. Je vhodný pro použití na pracovních deskách kuchyňských linek, parapety, obklady koupelen, dlažby, schody.
 
Lapitec® odolává vysokým teplotám, je tvrdý, odolný proti otěru a poškrábání. Neobsahuje pryskyřici a je odolný vůči alkalickým látkám a rozpouštědlům, mrazu i graffiti. Jakožto materiál s velmi nízkou porézností (vstva Bio-Care) je odolný proti skvrnám, plísním a bakteriím. Jeho čištění je jednoduché a rychlé.
 
Keramiku značky Lapitec® jsme zařadily do nabídky Machálek Interiér.
horká bílá novinka
2.3.2018
horká bílá novinka

Představujeme vám novou troubu Gorenje BO647A20WG-M v bílém provedení, která krásně splyne s kuchyní. 

U trouby bych vás rád upozornil na dotykového ovládání IconTouch v kombinaci s podsvícenými push-pull knoflíky, termo sondu na pečení masa a na katalické boční desky uvnitř trouby.

Více informací o dalších funkcích pro perfektní výsledky pečení, snadnou údržbu a bezpečnost naleznete zde.

Při realizaci kuchyně u Machálek Interiér je cena trouby 8.400,- s DPH (doporučená cena 9.990,-) .

Kesseböhmer, novinky 2017/18
25.9.2017
Kesseböhmer, novinky 2017/18

Značka Kesseböhmer je téměř synonymem pro kování u kuchyňských linek. Inovativní přístup a orientace především na potřeby zákazníka se skloubili s přitažlivým designem, kvalitou a funkčností a vyzdvihli Kesseböhmer na pozici předního dodavatele.

Díky Kesseböhmer je možné uspořádat kuchyň přehledně a přitom flexibilně. Kvalitní a elegantní organizace, které s Kesseböhmer dosáhnete, Vám dovolí využít veškerý prostor prakticky a efektivně.

Firma Kesseböhmer představila novinky ve své nabídce pro rok 2017/18. 

Skleněné magnetické tabule
8.9.2017
Skleněné magnetické tabule

Skleněný obklad za kuchyní nemusí být pouze krásný a elegantní, ale může být také funkční. Skleněné magnetické obklady jsou popisovatelné a zároveň magnetické. Na sklo můžete psát fixou nebo magnetem připínat papírové vzkazy. Popisovatelné magnetické tabule z bezpečnostního skla je možné také instalovat do dětských pokojů. Můžete si zvolit barevné sklo z široké škály RAL či NCS nebo s grafickým motivem.

Kovové úchytky pro akrylátová dvířka T.acrylic
11.5.2017
Kovové úchytky pro akrylátová dvířka T.acrylic

Úchytky mají výhodu proti standardním narážecím úchytům ve větší hloubce profilu a tím i snadnějšímu otvírání. Díky zafrézování do hrany dvířek jsou i méně viditelné pro čisté a minimalistické linie nábytku.

Machálek Interiér nově na Facebooku
17.3.2017
Machálek Interiér nově na Facebooku

Více fotek, více informací. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku  

BORA – revoluce v kuchyni
3.2.2017
BORA – revoluce v kuchyni

Varné centrum BORA nenechává kuchyňské výpary a pachy stoupat a přímo je odsává tam, kde vznikají: přímo u varné desky, přímo z hrnce, pekáče, pánve, grilu. Nejsou to žádná kouzla, ale aplikovaná fyzika, podle základních principů nauky o proudění. Využívá se k tomu příčné proudění, které je větší než rychlost stoupání kuchyňských výparů. Výrobky BORA jsou nabízeny ve čtyřech kategoriích: BORA Basic, Classic, Professional a Professional – Revolution 2.0. Více informací na stránkách BORA.

Kolekce EGGER 2017 - 2019
28.11.2016
Kolekce EGGER 2017 - 2019

Nová kolekce materiálů EGGER, která je uváděna na trh v lednu 2017, Vás bude inspirovat novými nápady. Během následujících 4 týdnů Vám v předpremiéře představíme výběr z EGGER kolekce dekorativních materiálů 2017 – 2019 a to pomocí tří stylových světů.

Panty Blum v nové barvě černý onyx
10.11.2016
Panty Blum v nové barvě černý onyx

Tmavý nábytek oplývá prostou elegancí – zvenku i uvnitř. Závěsy v barvě černý Onyx se harmonicky včlení do nábytku a začnou ihned udávat výrazný, působivý tón. Pro větší volnost provedení a uspořádání nadstandardního nábytku, s designem bez kompromisů.

Lift Bed, zvedací postel s elektrickým mechanismem
22.9.2016
Lift Bed, zvedací postel s elektrickým mechanismem

Postel LIFT BED je především určena do místností, kde je málo prostoru (garsonky, jednopokojové byty, pracovny). Stisknutím tlačítka ovladače zdvihne elektrický mechanismus postel ke stropu. V krajních polohách je postel chráněna pomocí elektromagnetického spínače proti poškození. Velkou předností postele LIFT BED je maximální využití prostoru v místnosti při poloze postele pod stropem.

Elektrický zdvíhací mechanismus je od renomovaného německého výrobce s certifikací kvality.

Základní technické údaje a video k posteli LIFT BED.

Další informace k posteli LIFT BED Vám rádi poskytnemu ve studiu Machálek Interiér.

 

T.segment, vícedílná nábytková dvířka
4.8.2016
T.segment, vícedílná nábytková dvířka

Novinkou v sortimentu fy. Trachea jsou vícedílná dířka T.segment. Dvířka se inspirují klasickými rámovými dvířky z masivu. S dvířky T.segment dosáhnete u nábytku klasického designu v moderním provedení. Více informací o dvířkách T.segment naleznete zde.

Kesseböhmer, novinky 2016
20.5.2016
Kesseböhmer, novinky 2016

Značka Kesseböhmer je téměř synonymem pro kování u kuchyňských linek. Inovativní přístup a orientace především na potřeby zákazníka se skloubili s přitažlivým designem, kvalitou a funkčností a vyzdvihli Kesseböhmer na pozici předního dodavatele.

Díky Kesseböhmer je možné uspořádat kuchyň přehledně a přitom flexibilně. Kvalitní a elegantní organizace, které s Kesseböhmer dosáhnete, Vám dovolí využít veškerý prostor prakticky a efektivně.

Firma Kesseböhmer představila novinky ve své nabídce pro rok 2016. 

Výroba kuchyní a nábytku Machálek Interiér
5.4.2016
Výroba kuchyní a nábytku Machálek Interiér

Častým dotazem našich zákazníků je, kde se kuchyně a nábytek Machálek Interiér vyrábí. A protože z výroby máme radost, zde je pár fotek truhlařské dílny sídlící v Želechovicích nad Dřevnicí. Foto 1, foto 2.

Našim zákazníkům nabízíme návštěvu výroby, kde si můžou prohlédnout realizovaný nábytek v průběhu výroby nebo před samotnou expedicí.

Kvalita skrytá uvnitř kuchyně
9.3.2016
Kvalita skrytá uvnitř kuchyně

Při výrobě korpusů spodních skříněk kuchyní používáme u Machálek Interiér nosníky na bázi rostlého dřeva. Účelem je zvýšit pevnost skříněk a zajistit vyšší stabilitu pracovní desky, než jaká je dosahována při použivání standardních konstrukčních desek.

Nosníky jsou používány u vyšších řad kuchyní s masivními, dýhovanými, lakovanými a akrylátovými čelními plochami a při použití přírodních a umělých kamenů na pracovní desku.

Potravinová skříň pro nejvyšší nároky
15.1.2016
Potravinová skříň pro nejvyšší nároky

Potravinová skříň SPACE TOWER budí nadšení díky snadnému přístupu, velkému množství místa pro zásoby a dá se realizovat dle individuálních potřeb. Všechny využité typy kování u SPACE TOWER patří ke standardnímu sortimentu. Vedle Box systémů TANDEMBOX nebo LEGRABOX jsou možné také dřevěné zásuvky s MOVENTO nebo TANDEM. Vytvoříte tak komplexní a jednotný design v celé kuchyni, a přesto Vám zůstane spousta prostoru pro individuální uspořádání vnitřku skříně. Video SPACE TOWER zde.

Výhody a přednosti: pro pohodlný přístup ze tří stran, kompletní výhled dovnitř a snadné vyndávání předmětů ze zásuvek, pro spoustu ukládaných předmětů, variabilní plánování korpusu umožní optimální využití místa. Více o výhodách Space TOWER zde.

Při navrhování kuchyní u Machálek Interiér dlouhodobě upřednostňujeme řešení potravinových skříní vnitřními zásuvkami před výsuvnými policovými systémy a to i z důvodu velmi příznivé ceny.

Lesklý a matný povrch Perfect Sense
14.12.2015
Lesklý a matný povrch Perfect Sense

pro všechny, kteří upřednostňují to nejlepší. V nabídce Machálek Interiér nově 12 dekorů desek PerfectSense, vysoce lesklých (Gloss) nebo hluboce matných (Matt) dekorativních desek v prémiové kvalitě EGGER.

Nový zrcadlový lesk PerfectSense Gloss převyšuje ostatní vysoce lesklé povrchy díky mimořádně hladkému povrchu. Desky PerfectSense Gloss zaujmou úžasnou hloubkou a klidem povrchu.

Materiál PerfectSense Matt je příjemný na dotyk a na povrchu nezůstávají nežádoucí otisky prstů. Hluboce matné povrchy jsou tradičně spojovány s vysokou hodnotou a jsou převážně používány při výrobě luxusního nábytku. 

Více informací o materiálu PerfectSense zde.

Blum - fascinující kombinace dvou funkcí u zásuvek
26.10.2015
Blum - fascinující kombinace dvou funkcí u zásuvek

Tip-ON Blumotion je skvělá kombinace výhod mechanického způsobu otvírání TIP-ON a osvědčeného tlumení BLUMOTION pro zavírání měkce a tiše. Rafinované technologie firmy Blum umožní realizovat otvírání Tip-On Blumotion u zásuvek LEGRABOX a MOVENTO. Zvláštností je, že průběh pohybu je čistě mechanický.

Novou zásuvku si budete moci vyzkoušet ve studiu Machálek Interiér ve Zlíně už během listopadu. Odkaz na video s novým typem zásuvek zde.

Mayer, zdravé sezení
22.10.2015
Mayer, zdravé sezení

Aby již v raném věku nedocházelo u dítěte k deformacím páteře a následně k nemalým zdravotním problémům, je třeba dbát na zdravý životní styl dětí spojený především s vhodnou pohybovou aktivitou, zdravým spánkem a ergonomickým sezením při psaní, čtení a ostatních aktivitách u psacího stolu. Speciální nábytek pro děti, který s nimi neustále roste, je nezbytnou prevencí poškození páteře, únavy, bolestí hlavy a dalších potíží. Zdravé sezení může být radostné, příjemné a zábavné s dobrými studijními výsledky. V sortimentu MAYER naleznete dětské židličky FREAKY/ FREAKY SPORT, ACTIKID A2/A3, MyFlexo a Smarty .

Nově jsme zařadili rostoucí židličky a psací stoly MAYER jako doplněk naší nabídky a to nejen při realizacích dětských a studentských pokojů. Katalog Děti 2015 k náhledu zde.

IQ vaření pro zdraví
20.7.2015
IQ vaření pro zdraví

Technologie inteligentních senzorů umožňuje automatickou regulaci výkonu a teploty indukční varné desky. Výběrem jednoho z pěti přednastavených programů vaření se automaticky aktivují senzory nainstalované ve varné zóně. Pak pouhým dotykem aktivujte senzor nainstalovaný na pokličce hrnce. Senzory přesně monitoruji proces vaření v hrnci nebo v pánvi a neustále komunikuji s elektronikou varné desky. Okamžitě zaznamenají jakoukoliv změnu podmínek, jako je např. var a předají informaci do varné desky, která podle potřeby upraví teplotu varné zóny. Funkci IQ vaření má varná deska Gorenje IQ634USC.

 

 

Potravinová skříň PEKA Pleno
5.6.2015
Potravinová skříň PEKA Pleno

Představujeme vám novinku od firmy PEKA. Speciální výsuv pro potravinové skříně PEKA Pleno s policemi Libell pro korpusy s dveřmi se závěsy. Umožní snadnou manipulaci a zajistí optimální přístup k zásobám. Nosnost potravinové skříně 80kg. Výsuv s tlumením Softstopp.

Krátké video je ke zhlédnutí zde.

Dotykové otvírání u vestavných ledniček a myček.
6.5.2015
Dotykové otvírání u vestavných ledniček a myček.

Představujeme Vám novinku od firmy Blum, SERVO-DRIVE flex.

Není důležité, zda otvíráte dvířka vestavného spořebiče či pevná nábytková dvířka. SERVO-DRIVE flex využijete nezávisle na konstrukční situaci u běžných vestavných ledniček a myček nádobí.

Elektrické otvírání SERVO-DRIVE flex je řešením dotykového otvírání u spotřebičů, u kterých to doposud nebylo možné. Krátké video je ke zhlédnutí zde.

Trendy z veletrhů EuroCucina a SaloneBagno
17.4.2015
Trendy z veletrhů EuroCucina a SaloneBagno

Hettich Trendreport z veletrhů EuroCucina a SaloneBagno 2014 nabízí přehled obecných trendů povrchů, architektury a funkcí pro kuchyně a koupelny.

Hettich Trendreport „Kontrastní rozmanitost“ prezentuje nové trendy pro kuchyně a koupelny. Představuje výběr dojmů zaměřených na povrchy, architekturu a funkce – pro informaci a inspiraci. Ve středu zájmu stojí splývání spíše funkčních prostorů kuchyně a koupelny s obývacím pokojem a ložnicí.

Trendreport Hettich pro Vaši inspiraci je k náhledu zde.

Malé kování v nábytku pro velké věci
2.4.2015
Malé kování v nábytku pro velké věci

Nový výklop Blum řady Aventos HK-XS Vás okouzlí komfortem pohybu. Bude se Vám zdát, že se výklopy otvírají a zavírají, jakoby neexistovala zemská přitažlivost. Výklopy jsou jak ve variantě s tlumeným dovřením Blumotion, tak i v bezúchytkové variantě Tip-On. Krátké video o výklopu HK-XS zde.

Komfort pohybu - výklopy se zastaví v každé pozici. Univerzální možnosti - jak pro dřevěné, tak i hliníkové dvířka se sklem. Kvalita Blum - po celou dobu životnosti nábytku.

V nábytku od Machálek Interiér nahrazujeme doposud používaný jednoduchý výklop Huwil Duo kvalitnějším výklopem Aventos HK-XS a to bez navýšení ceny.

Ochrana dvířek
26.2.2015
Ochrana dvířek

Při otevření dvířek trouby dochází k působení vysokých teplot na navazující dvířka kuchyně. U materiálů můžou nastat barevné změny nebo jejich deformace, na které výrobci materiálů neposkytují záruky.

Tomu je možno předcházet použitím ochranného tepelného štítu, který se instaluje na boky korpusu skříňky před samotnou instalací trouby do skříňky.

V kuchyních od Machálek Interiér jsou tyto tepelné štíty instalovány bezplatně.

Moduloform, kuchyně a nábytek jinak než znáte
14.1.2015
Moduloform, kuchyně a nábytek jinak než znáte

Vážení zákazníci, představujeme vám nový dekorativní plošný materiál s inovativní řady Moduloform od fy. ProForm. Dekorativní panely této řady se vyznačují tvarovou originalitou a designem. Vaši pozornost upoutá zajímavými vizuálními efekty, které umožňují tyto 3D materiály. Moduloform je předurčen pro použití u čelních ploch kuchyní, vestavných skříní, ložnic, dětských pokojů, příček a optických předělů místností. Navštivte nás ve studiu Machálek Interiér a vyberte si svůj Moduloform.

Větrací dno pro vestavnou ledničku
12.11.2014
Větrací dno pro vestavnou ledničku

Do skeletu korpusu nově instalujeme patentovaný systém větracího dna pro vestavné ledničky. Dno řeší známý problém s ochlazováním a cirkulací vzduchu kolem chladícího agregátu a motoru lednice.
Výhody: • Snížení spotřeby elektrické energie lednice. Zlepšuje odvětrávání vestavné lednice, zvyšuje její účinnost. • Zvýšení účinnosti agregátu díky zvětšení teplotního spádu na chladiči. • Ochrana proti vodě a vlhkosti. Zabránění zničení klasického dna z LTD v případě výpadku elektrického proudu a vytečení vody z lednice.

Ceramic - novinka
10.9.2014
Ceramic - novinka

Do sortimentu pracovních desek a zad ke kuchyním jsme nově zařadili vzor Ceramic ve dvou barevných odstínech antracit a rez. Struktura desek Ceramic objevuje nový směr kombinace rezavého kovu a keramiky. Tyto vlastnosti vnášejí do prostor nádech opotřebeného vzhledu a industriální atmosféry. Přijďte se podívat na nové vzory do studia Machálek Interiér.

Overface, buďte originální
10.9.2014
Overface, buďte originální

Kuchyně, skříně, dětské a studentské pokoje, zde všude je možno využít potisku čelních ploch Overface systémem inkjet. Jako motiv pro potisk (obrázky, dekory aj.) je možno použít obrázky, fotky v digitální podobě z naší nabídky motivů nebo je možno použít i vlastní podklady.

Přijďte si do našeho studia vybrat svůj originální motiv. Vizualizace nábytku s vybraným motivem z nabídky je bezplatná.

Zásuvky Hettich ArciTech
9.9.2014
Zásuvky Hettich ArciTech

Nově v našich kuchyních naleznete zásuvky Hettich ArciTech se sametově tichým zavíráním za velmi zajímavé ceny. Jedná se o nový typ zásuvek s hranatým designem v barvách stříbrná, bílý a antracitový mat. U zásuvek je nově použit výsuv Actro s prizmovým principem a s vysokou nosností 30, 60 a 80kg. Zásuvky ArciTechdoživotní zárukou funkčnosti.

Přijďte si zásuvku ArciTech vyzkoušet do studia Machálek Interiér ve Zlíně.